اخبار

نمایشگاه «عکاسی، جنگ، طبیعت» به مناسبت روز آزادی خرمشهر

نمایشگاه «عکاسی، جنگ، طبیعت» به مشارکت منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد و انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر سه‌شنبه، سوم خرداد ماه ۱۴۰۱ آغاز و تا ۹ خرداد ماه بر روی «پل طبیعت» ادامه خواهد داشت.
به گزارش هومسا،مجتبی کوچکی، مدیر انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس و دبیر هنری این نمایشگاه با اشاره به هدف برگزاری نمایشگاه پل طبیعت گفت:در این نمایشگاه که با هدف به نمایش درآوردن ترکیب خشن جنگ با نرمی طبیعت و آثار مخربی که جنگ ها بر روی طبیعت به وجود آورده برگزار شده است؛ آثار اساتید عکاسی همچون علی فریدونی، احمد علیزاده نوحی، علیقلی ضیایی، علیرضا جلیلی‌فر، ابوطالب امام و ….. و همچنین آثار عکاس هلندی مارتین رومرز به نمایش گذاشته شده است.
وی افزود:۲۶ قاب در ابعاد ۲۰۰۱۵۰ و ۱۵۰۱۵۰ سانتی‌متر به صورت متفاوت بر روی سازه «پل طبیعت» نصب می‌شود که ۹ قاب آن مربوط به عکاس هلندی است که تصاویر ثبت شده از او در جنگ جهانی دوم به نمایش گذاشته می‌شود.

کوچکی از اهتمام منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در خصوص برگزاری این نمایشگاه تقدیر کرد و گفت:برگزاری این نمایشگاه با چنین موضوعی بر روی سازه ای شهری که به «پل طبیعت» نامیده می‌شود و نماد سرسبزی و حفاظت از محیط زیست در دنیای امروز است، می‌تواند در نوع خود جالب توجه باشد و مفاهیم مشخصی را به مخاطب منتقل نماید.

به مناسبت برگزاری نمایشگاه «عکاسی، جنگ، طبیعت»در روز سوم خرداد ماه واقع در بوستان «آب و آتش» از ساعت ۱۸ تا ۲۱ اجرای موسیقی و نمایش هنری با موضوع خرمشهر و دفاع مقدس برگزار می‌گردد.
حضور عموم مردم برای بازدید از این نمایشگاه آزاد است.

انتهای خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا