درباره هومسا

هومسا؛ اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه در سراسر ایران

از آنجا که محل اقامت در سفر بخش مهمی از تجربه مسافران را می‌سازد، بنابراین انتخاب آن نیاز به وسواس و دقت بیشتری دارد. بسیاری از این اقامتگاه‌ها به شکل استاندارد تعریف شده‌اند و رزرواسیون‌های آنلاین با نشان دادن تصاویر، فیلم و حتی تورهای مجازی، کاربران را از اطلاعات آن آگاه می‌سازند، اما هنوز دسته‌ای از اقامتگاه‌ها وجود دارند که به دلیل عدم دسترسی و سنتی بودن کسب و کار، کمتر به صورت آنلاین رزرو می‌شوند. هومسا سامانه‌ایست که بر همین اساس تعریف شده و قصد دارد با شناسایی و معرفی واحدهای اجاره‌ای مانند سوئیت، ویلا، آپارتمان، اقامتگاه بوم‌گردی و غیره فرآیند رزرو اقامتگاه را تسهیل نماید، پیش از آنکه میهمان سفر کند و مجبور به انتخاب اقامتگاه در مقصد شود.

درباره هومسا

سامانه اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه‌های بوم گردی راهکار نوین سفر آسا (سهامی خاص) با نام تجاری هومسا، از سال ۹۶ به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ ارنیکا وارد دنیای گردشگری شد و تا کنون توانسته بیش از 6۰۰۰ واحد اقامتی، ۳۰۰۰ میزبان و هزاران رزرو آنلاین موفق در سراسر ایران داشته باشد.

هومسا در راستای توسعه پایدار گردشگری توانسته یک زنجیره تأمین سبز فراهم آورد تا میهمانان و میزبانان با خیالی آسوده و به شکل مؤثری در یک پلتفرم، به همدیگر ملحق شوند. به موازات این اندیشه، لوگو هومسا به گونه‌ای طراحی شد تا بیانگر خط فکری کسب و کار باشد؛ خانه‌ای سبز به همراه میهمان و میزبانی که با دریافت خدمات رزرو اقامتگاه، دست دوستی به هم می‌دهند.

ماموریت

مأموریت هومسا در ارائه تجربه اقامتی خاطره انگیز، با مناسب‌ترین قیمت، خدمات شایسته برای مهمان‌ها و منبع اصلی کسب درآمد برای میزبان‌ها تعریف شده است.

چشم انداز

هومسا، به عنوان بزرگ‌ترین جامعه بوم‌گردی و رهبر بازار اقامتگاه آنلاین در زیست بوم گردشگری شناخته می‌شود.

اهداف

·       تبدیل شدن به مرجع رزرو اقامتگاه‌های بوم گردی

·       گام برداشتن در مسیر توسعه پایدار گردشگری، از طریق فراهم آوردن زنجیره تامین سبز

·       افزایش روند سفرهای تفریحی در سراسر ایران با ارائه اقامتگاه‌های اقتصادی

·       انتخاب بهترین و امن‌ترین اقامتگاه‌ها با نظارت مستمر بر روی کیفیت

ارائه اقامتگاه‌های متنوع (سوئیت، ویلا، اقامتگاه بوم‌گردی، آپارتمان، کلبه و...) با طیف قیمتی متفاوت

ایجاد یک سیستم ارتباطی یکپارچه از مالکین و مدیران اقامتگاه‌ها با میهمانان

تجربه کن

شعار هومسا بر اساس گردشگری تجربه گرا انتخاب شد. مهمانان ما با انتخاب اقامتگاه‌های مختلف می‌دانند چیزی فراتر از یک اقامت را تجربه می‌کنند که به فراخور آن اقامتگاه، متفاوت خواهد بود. یک ویلا ساحلی، یک کلبه جنگلی و یک اقامتگاه بوم‌گردی برای شما تجربه‌ای رقم می‌زند که سال‌ها و سال‌ها از آن یاد خواهید کرد. «تجربه کن»؛ شعار برند هومسا، برای ما از ویژگی‌های اقامتگاه می‌گوید که در ارتباط با شخصیت میهمانان نیز قرار می‌گیرد.

خدمات و ویژگی‌های هومسا

·       اجاره آنلاین انواع اقامتگاه سوئیت، ویلا، آپارتمان مبله و اقامتگاه بوم گردی در سراسر ایران

·       پشتیبانی ۲۴ ساعته جهت مشاوره و رزرو اقامتگاه

·       معرفی اقامتگاه‌های منتخب در سایت و شبکه‌های اجتماعی هومسا

·       ارتباط آنی میزبان و میهمان در هر مرحله از رزرو

·       استرداد وجه در صورت کنسلی مطابق با قوانین درج شده در سایت

·       اختصاص بیمه حوادث و جرح و فوت در سفر با ارسال درخواست مهمان

·       امکان پرداخت وجه اقامتگاه با رمزارزها از طریق سامانه بیت راه

شرایط و مزایای همکاری سازمانی با هومسا

سفرهای کاری و تفریحی هر فرد در سازمان می‌تواند تحت پوشش خدمات رفاهی آن سازمان قرار بگیرد. در این راستا هومسا با ارائه پیشنهادات مؤثر، آمادگی خود را برای همکاری سازمان‌ها اعلام می‌نماید. از مزایای این همکاری می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

·       ایجاد پنل مدیریتی با کاربری بسیار آسان و قابلیت‌های ویژه نظارتی، صدور تأییدیه کد شخصی، لایه بندی پرسنل و غیره.
·       ارائه کمپین‌ها و تخفیفات اختصاصی سازمانی
·       اعطای اعتبارهای متفاوت به تناسب نوع قرارداد همکاری

·       اختصاص و افزایش اعتبار به صورت کلی و جزئی برای پرسنل هر سازمان
·       امکان تسویه موردی یا کلی
·       مشاوره و استفاده از خبرنامه اختصاصی برای آگاهی از پیشنهادات ویژه هومسا

هومسا بر اساس صداقت و اصل محرمانگی پیش می‌رود و با به کاربستن کلیه‌ی دستورالعمل‌های رسمی و غیر رسمی، تلاش می‌کند اطلاعات کاربران به صورت محرمانه باقی بماند. با کلیک بر سایت دو نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت ملاحظه می‌شود که بیانگر اعتبار خدمات آنلاین سایت است. علاوه بر این، مجوز بند ب از میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نشان می‌دهد هومسا طبق دستورالعمل‌های این وزارتخانه عمل می‌کند.

ما متعهد می‌شویم اقامتگاهی که برای رزرو ارائه می‌دهیم، تناقضی با اطلاعات سایت ندارد و هویت میزبانان نیز از پیش شناسایی شده است. همچنین قوانینی برای طرفین رزرو لحاظ شده است که تخطی از آنها شامل پیگیری‌های هومسا می‌شود.