درباره هومسا

سامانه اجاره ویلا  و اقامتگاه هومسا

در دنیای امروز که تکنولوژی دائما در حال پیشرفت است، تمام تلاش سازمان ها بر این است که از سامانه های آنلاین برای انجام کارهای شان استفاده کنند تا از مشکلات زیست محیطی جلوگیری کنند و در وقت و هزینه صرفه جویی کنند. هومسا یک سامانه رزرو و اجاره آنلاین ویلا و سوئیت و اقامتگاه است که با کمک تیم متخصصی که دارد، توانسته است هزاران اقامتگاه را در کمتر از یک سال در سراسر ایران در سایت خود ثبت کند تا مسافران بتوانند از طریق این پلتفرم، اقامتگاه مورد نظر خود را رزرو کنند. شرکت «راهکار نوین سفرآسا» با برند هومسا به عنوان زیرمجموعه هلدینگ ارنیکا در سال ۱۳۹۶ شروع به کار کرده است و با شماره ۵۴۲۱۷۳ (آگهی روزنامه رسمی) به ثبت رسیده است و تمام حقوق آن متعلق به شرکت راهکار نوین سفرآسا است.

مجموعه راهکارنوین سفرآسا دارای مجوز «بند ب» سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به شماره 982/126/4858 است.

مدیرعامل مجموعه خانم «زهرا محمدیان‌زاد» است


خدمات هومسا

در گذشته تمام خدمات به صورت حضوری انجام می شد ولی در حال حاضر به خاطر وجود اینترنت این امکان فراهم شده است که اجاره اقامتگاه را به صورت آنلاین انجام دهید. هومسا تلاش کرده است تا با فراهم آوردن بستری ایمن، به شما در انتخاب بهترین اقامتگاه کمک کند. خدمات هومسا شامل اجاره آنلاین ویلا و اقامتگاه در اقصی نقاط ایران است. شما می توانید با استفاده از خدمات جستجوی پیشرفته و فیلترهایی که سامانه هومسا فراهم کرده است، نوع اقامتگاه، تعداد اتاق‌ها و امکانات اقامتگاه مورد نظر را به دلخواه خودتان انتخاب کنید. محل اقامت شما در سفر برای ما مهم است و تلاش کرده ایم تا به شما کمک کنیم قبل از سفر تمام قسمت های یک اقامتگاه را از طریق تصویر ببینید، شرایط و قوانین اقامتگاه را بخوانید و بر اساس بودجه تان تصمیم بگیرید که کدام اقامتگاه را برای سکونت، رزرو کنید.

هومسا برای میزبانان

هومسا تلاش کرده است تا بستری با کیفیت برای میزبانان ارائه کند تا از این طریق بتوانند اقامتگاه های خود را اجاره دهند و از این طریق کسب درآمد کنند. برنامه های تبلیغاتی ای که هومسا انجام می دهد، میتواند به معرفی اقامتگاه میزبانان کمک کند و پس از رزرو اقامتگاه، میزبان و مهمان می توانند به صورت مستقیم با هم در ارتباط باشند.

اهداف هومسا

هومسا در نظر دارد با قیمت های مناسبی که ارائه می کند، باعث افزایش سفرهای داخلی شود و بهترین خدمات اقامتی را به گردشگران داخلی و خارجی ارائه دهد. همچنین از اهداف دیگر هومسا افزایش سطح کیفیت اقامتگاه ها از طریق نظراتی که کاربران ثبت می کنند، باعث شناسایی بهترین اقامتگاه ها در سطح کشور می شود.