سلب مسئولیت

۱- هر گونه سهل انگاری کاربر در حفظ اطلاعات امنیتی حساب کاربری خود از جمله گذرواژه، بر عهده شخص کاربر است. هومسا هیچ گونه مسئولیتی در این مورد به عهده نخواهد داشت.

۲- هومسا هیچ گونه مسئولیتی در قبال روابط و تعاملات کاربران با یکدیگر و یا کسانی که در نتیجه استفاده از خدمات هومسا با آن‌ها آشنا شده‌اند، ندارد.

۳- هومسا هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص خسارات وارده بر اقامتگاه از سوی مهمان بر عهده ندارد. هومسا صرفاً به میزبان توصیه می‌نماید که اقامتگاه خود را در مقابل خطرات و خسارات بیمه نماید.

۴-در صورت نقض شرایط و مقررات اقامتگاه از سوی مهمان مانند برگزاری مجالس و امثالهم، هومسا در این خصوص مسئولیتی بر عهده نداشته و میزبان باید موارد را حسب مورد از مراجع مربوطه پیگیری نماید.

۵- درصورتی که اقامتگاهی با ارائه اسناد خلاف واقع و بدون اجاره مالک واقعی در هومسا ثبت شده است، هومسا همکاری لازم را با مالک واقعی در راستای شناسایی فرد متخلف خواهد داشت اما در این خصوص مسئولیتی بر عهده ندارد.

۶- هر کاربر مسئول فعالیت‌ها و اقداماتی است که از طریق حساب کاربری خود در هومسا انجام می‌دهد و هومسا در خصوص رفتار کاربران در فضای مجازی مسئولیتی بر عهده ندارد.

۷- هر گونه واریز وجه خارج از بستر هومسا فی مابین مهمان و میزبان تخلف از مقررات این سند بوده و هومسا در خصوص آن مسئولیتی بر عهده ندارد.